Z jednoho servru:
No s GF 4 MX bych to vubec neporovnaval, protoze ta postrada klicove DX8.0 technologie, coz ji odsunuje zcela mimo diskuzi. Maximalne by se daly tyto karty vykonostne porovnat v DX7.0, ale k cemu to dneska je? Mrzak R9000 se da porovnat tak mozna s Ti200, zminovany vykon na urovni Ti500/Ti4200 se da ocekavat az od R9000Pro ... je potreba mit jasno v tom, o ktere karte clovek mluvi ...
A zase odjinud
jinak R9000 bude třeba v Doom3 možná až o polovinu pomalejší než R8500 protože mu nejde multitexturing.




Odpověď s citací