Inac, ze sa ti sce pocuvat TT V7+ na plne gule , to ta fakt obdivujem. Ja pri max vikone mouzivam max stredne otacky. Mno a to tiez len ked mam daku narocnejsiu vec...inac len 2200-2800ot. (a mierne podtaktovany proc)
btw.... vodnik by tvoje starosti nadobro vyriesil![]()






Odpověď s citací