No ale zas 98 rozhejbes fakt na vsemto je jedno, to sem nepatri, jenom sem chtel rict ze ty HW pozadavky Woken podle me az tak nevadi, protoze za rok uz to bude standard.
No ale zas 98 rozhejbes fakt na vsemto je jedno, to sem nepatri, jenom sem chtel rict ze ty HW pozadavky Woken podle me az tak nevadi, protoze za rok uz to bude standard.
DELL XPS 1330
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)