Citace Původně odeslal GABO
Uz som zalozil thread v Nvidia chipsety kde som pisal ze na NB A SB su heatsinky (na NB taky lepsi) ale opat namiesto aspon bielej pasty ruzovy humus...takze to zas upravim. Uvidime ako to bude piect. Procak do dosky nahodim ten XP1800+ spolu s V7+ vsetko bude von zo skrinky....no som naozaj zvedavy (le smutok ze hlavne tie Corsair su drahe a momentalne na novy HW nemam )
To viem, ze su tam heatsinky, ale aka je ich priblizna teplota ri OC a zatazi