Citace Původně odeslal cox
Fakt pekny vysledok !! Tie pamete by som bral, no musia byt fakt drahe Mozno sa pokusim moj vymenit za nejaky taky ale nieviem neviem lebo sa bojim toho ze chytim sux kusok.

2GABO : a nevedel by si testniňut aj tie z fialovym jadrom ?? Nemusel by si robyt recenziu len ich testnut aby sme mali prehlad o tych farbach na jadre !
A preco chces menit, ked GABO dosiahol iba nejakych 50MHz viac ako mas Ty v signature