Tak to je pěkná lameřina, co to TT vůbec prodává když to takhle blbě chladí?
Já mám na CPU pasiv z nějakýho globalwina a na tom fan Arctic Cooling SuperSilent 2000 na 7V (takže má tak 1500RPM), v kejsu dva Arctic fany PRO TC (točej tak 1100-1300) a high load (UD, Prime) je 55°C a v case kolem 30°C... Procák DUT3C na 166x12,5 při 1,7V.