Mne to nevadi iba neviem čomu mam veriť, a ak budem chcieť dvihnuť napätie tak čo je pravda?Původně odeslal Marek.Sedlář
Vcore 1,552V .....BIOS F2
Vcore 1,572V .....BIOS F5
+1,5V 1,488V
+5V 5,120V
+12V 12,224V
Po ubgrade BIOSu sa mi napätie ozaj dvihlo? , alebo len inač vypisuje.





Odpověď s citací