Citace Původně odeslal Marek.Sedlář
Citace Původně odeslal Mireclock
Mam IP4 1,8A a MB Gigabyte 8PE800PRO.
Pri nastaveni Vcore na normal, čo je 1,5000V mi BIOS vypiše 1,552V
Pri nastaveni Vcore na 1,5000V mam to iste.
Pri nastaveni Vcore na 1,5500V mi BIOS vypiše 1,600V
To všetko z verziou BIOSu F2.
Spravil som upgrade BIOSu na F5 a normal mam 1,572V
Některé desky dávají vždy něco navíc,některé zase méně,s tím nic nenaděláš,pokud to ti jede stabilně,tak není co řešit.
Mne to nevadi iba neviem čomu mam veriť, a ak budem chcieť dvihnuť napätie tak čo je pravda?
Vcore 1,552V .....BIOS F2
Vcore 1,572V .....BIOS F5
+1,5V 1,488V
+5V 5,120V
+12V 12,224V

Po ubgrade BIOSu sa mi napätie ozaj dvihlo? , alebo len inač vypisuje.