v uspech by mal hlavne dufam Marty

ved za to dal kopu prachov
ale ked si to tak teraz zoberie tak ma dost vetrakov aby si urobil upne novu super nadupanu skrinu tvorenu len s vetrakov.

navrhe to - postavi to - da do toho aspon 560W zdroj - zapne to a ULETI MU TO CELE VON OKNOM