Citace Původně odeslal Arteee
Já mám odskoušený VNCčko, přes modem, jede to vcelku svižně, vlastně stahuješ jenom obrazky a posílaš nicovatý data o ovládání.


...PC ANYWHERE jede přes modem taky suprově, stačí si vybrat.
winxp remote desktop uplne lahodne ..
MadCap