Hmm jo ted jsem jeste neco zkousel a seklo se me to jendou ve veitcongu no mozna na tom FSB taky neco je obzvast v kombinaci s Radeonama 9700PRO
Hmm jo ted jsem jeste neco zkousel a seklo se me to jendou ve veitcongu no mozna na tom FSB taky neco je obzvast v kombinaci s Radeonama 9700PRO
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)