Citace Původně odeslal Lj400
Ten Chieftec je inak ze vraj poskodeny, preto vraj ta cena. Co sa tyka Frotier, tym by som sa moc nechvalil. Je to obycajna lacna cinska skrina s priemernym dizajnom.

Ja som si v Asbise kupil Avance B031TMW s bocnym oknom a studenou katodou a mozem len odporucit. Maju ho aj v Libre, ale v Asbise daju lepsiu cenu !
ja sa ani nechvalim
mne islo o cenu
zhanal som do MOREXU 300W zdroj do 1000
teraz mam frontiera aj 300W zdrojom
- neporovnatelne