ja sa ani nechvalimPůvodně odeslal Lj400
mne islo o cenu
zhanal som do MOREXU300W zdroj do 1000
teraz mam frontiera aj 300W zdrojom
- neporovnatelne
ja sa ani nechvalimPůvodně odeslal Lj400
mne islo o cenu
zhanal som do MOREXU300W zdroj do 1000
teraz mam frontiera aj 300W zdrojom
- neporovnatelne
AMD Athlon XP 1700 B0 MSI K7T266Pro2-A 512 MB DDRAM Sapphire R9600Pro Seagate Baracuda 7200.7 40 GB Maxtor 20GB Teac 16x10x40 Teac DVD Genius 5.1 HT Hercules Fortissimo III 7.1 Olypmus C-730 UZ
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)