Citace Původně odeslal MISKOBOSS
s tema pametma je kriz
taky bych chtel dual DDR,ale nemam 5.000!!!

to Halen:
co rikas na MSI K7N2-L DELTA?
je to dobra deska nebo shit?
Mel jsem kdysi desku od MSI a byla vyborna. Na tech dnesnich mi vadi zejmena to, ze nejde moc hybat napajecim napetim pro CPU a ani dalsi vlastnosti nejsou moc dobry pro overclocking. Rekl bych, deska pro nekoho, kdo nechce moc experimentovat a mit dlouhou zaruku. Ale osobne s touhle K7N2-L nemam zadne zkusenosti, asi se budes muset mrknout nekam na net na testy, jak si vede.