Mel jsem kdysi desku od MSI a byla vyborna. Na tech dnesnich mi vadi zejmena to, ze nejde moc hybat napajecim napetim pro CPU a ani dalsi vlastnosti nejsou moc dobry pro overclocking. Rekl bych, deska pro nekoho, kdo nechce moc experimentovat a mit dlouhou zaruku. Ale osobne s touhle K7N2-L nemam zadne zkusenosti, asi se budes muset mrknout nekam na net na testy, jak si vede.Původně odeslal MISKOBOSS
![]()






Odpověď s citací