Citace Původně odeslal .:::iGor:::.
...Bu-Bu-Bu

...skoda, ze si taky lenivy sudiac podla pristupu k "sundavaniu" chladica mohol by si skusit zadratovat socket a skusit max toho TPMW
To ne,dat za par tejdnu mam novou fosnu,takze z toho snad aspon 2000mhz vytahnu Ty jako myslis,ze newim,jak se sundav hladic