To ne,dat za par tejdnu mam novou fosnu,takze z toho snad aspon 2000mhz vytahnuPůvodně odeslal .:::iGor:::.
Ty jako myslis,ze newim,jak se sundav hladic
![]()
![]()
To ne,dat za par tejdnu mam novou fosnu,takze z toho snad aspon 2000mhz vytahnuPůvodně odeslal .:::iGor:::.
Ty jako myslis,ze newim,jak se sundav hladic
![]()
![]()
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)