No jo, já bych ji i bral, ale jsem z Prahy.
Jákej by mohl být výkonostní nárust oproti celeru 1@1.4G.
No jo, já bych ji i bral, ale jsem z Prahy.
Jákej by mohl být výkonostní nárust oproti celeru 1@1.4G.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)