xTc : to přesně nevím,ale víceméně samé trojkové nastavení v biosu,turbo memory vypnuto,já když to zapnul všechno na max,tak jsem to nerozjel stabilně ani na 166Mhz,teď v pohodě na 196 Mhz,více už je dát nemůžu,protože při 150 Mhz je procesor nestabilní a je jedno kolik mu dám šťávu,jako kdyby to bios neumožňoval nebo co,v sandře to ukazuje že deska umí nejvíce 3.2Ghz processor,možná to chce poslední 1003 bios.






Odpověď s citací