PRESNE TAK.Původně odeslal Mikhaill
a proto NEpocitam ud.
ja jsem se tam docetl ze pocita vsechno mozny...
a pokud jsi nejaka firma, muzes jim zadat zakazku a oni ti za prachy daj casem resulty, ktery spocitaj lidi zadarmo.. takze na vas nekdo vydelava.
pokud je to takhle tak by me zajimalo proc sakra pocitate![]()




Odpověď s citací