Citace Původně odeslal Mikhaill
no ked uz mate tolko bodov tak ste si mohly precitat co sa vlastne pocita...rakovina to urcite neni viz homepage UD
PRESNE TAK.

a proto NEpocitam ud.

ja jsem se tam docetl ze pocita vsechno mozny...
a pokud jsi nejaka firma, muzes jim zadat zakazku a oni ti za prachy daj casem resulty, ktery spocitaj lidi zadarmo.. takze na vas nekdo vydelava.

pokud je to takhle tak by me zajimalo proc sakra pocitate