jééé, přiznám se, že si to nepamatuji, já už mám vlčí tmu, když to vidím... ale tak na 7 restartování se objeví jedna tato modrá smrt. je tam něco jako IRQ_LESS atak, přesně něvím. když mi to ted opět udělá, tak si to musím opsat...