Zkoušel jsem Přes USB 2.0 Připojit 750MB zipku a fungovalo to bez potíží, specilální ovladače jsem neinstaloval Používám WIN2k SP3 a nForce2 pack 2.03.
Zkoušel jsem Přes USB 2.0 Připojit 750MB zipku a fungovalo to bez potíží, specilální ovladače jsem neinstaloval Používám WIN2k SP3 a nForce2 pack 2.03.
Prescott 650@17x200/1,4V,Intel i915 GAG,2045MB DDR400 (2-3-3-7),WD 320GB,MSI 6600 500/600 s VM-101
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)