Mno, já to taky k Sapphire Radeon 9500 Pro dostal, díval jsem se co to je za CD a vidím, overclocking utility, tak mi to nešlo do hlavy >vždyť jsou zamčený BIOSy. Tak uvidíme, to zkusím, zatím nemám možnost, jelikož jsem tu grafiku musel reklamovat<byla vadná. Pak se podělím o zážitkyKdybych tam měl náhodou novější verzi tak jí zde hodím.
![]()





Odpověď s citací