Svaco jakou máš sérii? JIUHx xxxx xxxx (př. já mám JIUHB 0308 XPMW). Tak se nám pochlub.![]()
Svaco jakou máš sérii? JIUHx xxxx xxxx (př. já mám JIUHB 0308 XPMW). Tak se nám pochlub.![]()
Kryšote...
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)