Ja mam KT7E a Duron800@1000 59stupnu 133Mhz zadny problem
T-Bred na tom vali v pohode?
Ja mam KT7E a Duron800@1000 59stupnu 133Mhz zadny problem
T-Bred na tom vali v pohode?
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)