1. Nějak jsem nepostřehnul, že by ses někoho dotknul, mě teda určitě ne
2. To si piš, že na zdroji netřeba šetřit, mít kvalitní zdroj je základ
3. Tu sestavu snad ani nevěřím
1. Nějak jsem nepostřehnul, že by ses někoho dotknul, mě teda určitě ne
2. To si piš, že na zdroji netřeba šetřit, mít kvalitní zdroj je základ
3. Tu sestavu snad ani nevěřím
MB G... a to už taky není pravda ;)
A nekřičte na mě, pokud jsem plácnul nějakou hloupost ...........
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)