Moje Compaq je taky OK.Co se tyka Chiconek, ty byvaj docela v pohode (i ty nejlacinejsi).Kupodivu. Co se mi v posledni dobe libilo byl set od Geniuse (wireless klavka+mys) docela v dobrym designu.