Tak to je super do toho by som siel aj ja to by malo teda poriadne pekelny vykon som zvedavy ako pojde s cenou dole 5800 non ultra to by mi pre zaciatok stacilo ale radsej by som pockal na NV35 ala GeForce FX2 mozno.