no napeti...nejlepsi je to proste postupne zkouset a zvysovat z puvodnich 1.6V nahoru. Pokud se na danem napeti dostanes do woken, tak zkusit spustit Prime95 a z nej vyvodit dusledky.Původně odeslal trdlo
RAM bych nechal jak jsou, ty nepretaktovavas a mely by jet v pohode.
Jo a vic jak 1.8V bych do CPU nedaval (muj nazor, kazdy to vidi krapet jinak)




Odpověď s citací