Citace Původně odeslal trdlo
Jasně, přetaktovávám změnou FSB. Vyzkouším tedy těch 166 a snížím to ze současných 15 na těch 12,5, což by nemuselo být špatné.
Co napětí procesoru a RAM?
Jinak...díky za radu.
no napeti...nejlepsi je to proste postupne zkouset a zvysovat z puvodnich 1.6V nahoru. Pokud se na danem napeti dostanes do woken, tak zkusit spustit Prime95 a z nej vyvodit dusledky.
RAM bych nechal jak jsou, ty nepretaktovavas a mely by jet v pohode.
Jo a vic jak 1.8V bych do CPU nedaval (muj nazor, kazdy to vidi krapet jinak)