zizi a seděl tam ten chladič pořádně?

btw. co se týče teplota vs. stabilita, tak můj někdejší Duron 750 @ 1150 padal při 51°C, jinak byl naprosto PrimeStable, ale jekmile teplota přelezla 50, bylo vše OK. Takže stačilo pořádně chladit...