do skrine nasroubujes ty "sloupky" podle toho kde mas diry v desce, no na tu polozis desku a sroubhama ktery zavitem presne pasujou do sloupku (jde to lehce, takze zadny nasili) tu desku prichytnes...podlozky nepouzijes