Uroutovat mozna, uNATovat uz ztezi. 100 lidi (a studentu zvlaste) dokaze vygenerovat hodne connection, ale myslim ze libovolnej mikrotik s 680MHz CPU to zvladne vcetne NATu a rozumnym poctem simple queue kvuli shapingu. Pokud by byl problem penize, tak i routerboard 750 zvladne lecos, ale 100Mbit pro 100 studentu ... nevim nevim![]()




Odpověď s citací