Výsledky 1 až 8 z 8

Téma: HELP: AUKRO - Výzva k úhradě za cizího uživatele !

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Member Avatar uživatele -melda-
    Založen
    22.12.2003
    Bydliště
    PRAHA 9, (Jindř. Hradec)
    Věk
    48
    Příspěvky
    250
    Vliv
    255

    Standardní HELP: AUKRO - Výzva k úhradě za cizího uživatele !

    Ahoj,

    díky podvodníkovi a systému ověřování validity osobních údajů Aukro.cz, jsem se dostal do nepříjemné situace. Pokud máte někdo podobnou zkušenost a recept, co podniknout, neváhejte se podělit.

    V červenci 2010 přišla na adresu, kde již cca 10 let nebydlím, výzva k úhradě závazku 491,33 Kč vůči Aukro, s.r.o. Navíc šlo ovšem o výzvu adresovanou na moje jméno a příjmení a přitom za jiného uživatele (Romain_80, což rozhodně já nejsem). Naskenovanou výzvu mi poslala paní z daného bydliště s hrůzou, že jí tam přijde exekutor. Nikdo nevíme, jak se daná osoba mohla k mým 10 let starým údajům dostat, registraci si navíc provedl až loni v září. Obrátil jsem se tedy mailem na Aukro, sdělil své čestné prohlášení, že daným uživatelem já nejsem a nechť po mně nic nevymáhají. Obdržel jsem odpověď, že se mám obrátit na Policii a Aukro jim v případě potřeby poskytne součinnost.

    Na poldy zajdu, ale irituje mne, že Aukro si stanoví benevolentní pravidla ověřování registrace a případné podvody si za ně musí řešit poctivý uživatel. V jedné ze svých odpovědí na Aukro jsem uvedl, že mi způsobili újmu tím, že nedostatečně ověřují registrace, poplatek za vystavení zboží se nehradí předem, k blokaci uživatele Romain_80 přistoupili pozdě.
    Naposledy upravil -melda-; 10.08.2010 v 15:55. Důvod: pády, překlepy apod.

    i7-2600K, LGA1155

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Odpovědí: 23
    Poslední příspěvek: 18.08.2008, 14:31
  2. VYZVA: Recenze FX5900 Ultra (vs. 5900 a R9800Pro) na P4 3.2
    Založil Mirek v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 12.09.2003, 21:59
  3. Vyzva k odebrani zarizeni v XP
    Založil Majkls v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 24.07.2003, 18:02

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •