Citace Původně odeslal Jezevec Zobrazit příspěvek
BTW: Pro znalce. Zkuste si predstavit insert, kterej obsahuje cca 5ti az 10ti nasobnej case + takovych 5 subselectu + joiny pres varchar ... taky vam vstavaji vlasy hruzou ? Vase nocni mura ? Ale kdeze, to je tak prumernej stav tohodle zazraku.
Se spatnym navrhem databaze se moc delat neda....leda pridat vic RAMky a pouzit SSD, pripadne nejak hodne dobre udelat indexy + vytunit SQL server (pokud to jde). Ale nekdy to proste uz lip udelat nejde a pak se stane, ze jeden join zabere 6 hodin a clovek s tim proste nic nenadela .8GB RAM+ SSD + MySQL a brzdou je 4GHz CPU core-i3. Ten join pres VARCHAR me ale pobavil