Díky moc,je to sice pracné než to vše nastavím,ale stojí to zato.JEŠTĚ JEDNOU DÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ K
Díky moc,je to sice pracné než to vše nastavím,ale stojí to zato.JEŠTĚ JEDNOU DÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ K
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)