Ohledne nacteni externiho audia - umi to i KMplayer napr...
Jinak na PC jsem nikdy problem s prehravanim vicestopeho .avi nemel. V seznamu audiostop zvolim tu kterou chci a hraje to (opet KMplayer). Myslel jsem ze problemove jsou stolni prehravace![]()
Ohledne nacteni externiho audia - umi to i KMplayer napr...
Jinak na PC jsem nikdy problem s prehravanim vicestopeho .avi nemel. V seznamu audiostop zvolim tu kterou chci a hraje to (opet KMplayer). Myslel jsem ze problemove jsou stolni prehravace![]()
Asus P5K-E | E6600@3,6GHz | GB GTX260 216SP | 2GB DDR2 | WD7500AAKS | WD15EADS | Enermax 500W | Antec P182 | LG L2000C
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)