Přilepil bych to taky silikonem (pozor, ne tavné lepidlo), krásně by to pružilo, a tlumilo vybrace (i když tady jich asi moc nebude). Zase pokud máš bočnice se stropem z jednoho kusu "obráceného U", možná bych se bál toho, že při manipulaci se plech různě kroutí a ohýbá. Aby nehrozilo hlavně poblíž místa ohybu plechu to, že by se rovná a tvrdá dřevěná deska odlepovala. Co třeba tam dát silikonu trochu větší vrstvu, než jen pro přilepení. Třeba 2-3mm, ať to může víc pružit? Hrany pak objet např. prstem stejně, jako např. spáry mezi kachličkama. Tady se mi osvědčilo namočit prst v mýdlové vodě. V práci totiž podobně vlepuju plexi okno do plechového rámu
(Ještě taková drobnost, co mě napadla: Silikon potřebuje pro vytvrdnutí vzduch, tak vrtnout do bočnice pár dírek, ať silikon líp vytuhne i uvnitř lepené plochy)





Odpověď s citací
