Potreboval by som pomoc. Doma mam net s routrom a potreboval by som ho dostatpomocou wifi asi do 200m vzdialeneho domu kde nie je mozne zriadit dsl. V odkaze je moj navrh pripojenia, vas sa chcem spytat ci to tak bude fungovat, nasledne by som preneseny signal s dsl chcel routrovat v dome cislo 2 pomocou wifi routra.
Takze zapojenie by bolo nasledovne: http://img99.imageshack.us/img99/6286/wifilx8.jpg Na obrazku v lavej strane je pripojenie u mna doma: DSL modem pripojeny k wifi routeru pomocou RJ45. Desktop PC pripojeny pomocou jedneho z portov na routery. Nasledne sa segra pripaja pomocou wifi booku. no a tera by som chcel na vystup z routra switch c.2 priviest kabel na strechu pomocou sietoveho kabla, tam pripojit AP (nastaveny ako AP), ku nemu pripojit antenu....na druhom dome bude zas antena, pripojena na AP v rezime klient, to by bolo zatial jasne aj mne no ale moja otazka je ci na tento vystup z AP mozem nasledne pripojit router pouzitim otvoru pre kabel z modemu RJ 45 (ten isty vystup ako na routery u mna doma kde je pripojeny dsl modem) a nasledne ku routeru pripojit desktop, notas atd. Bude to takto fungovat? Ak ano mozte mi sem napisat ako mam presne nakonfigurovat adresy v AP a routeroch?

Dakujem