Zdravim,

uvazujem o kupe externeho boxu pre HDD Fujitsu MHX2300BT. Pozdava sa mi napr. tento: http://www.alza.sk/externi-box-icybo...s-b-d87782.htm Problem je v tom, ze ten hdd ma vysku 12,5 mm (v skutocnosti som nameral na bocnej stene cca 11,5 mm, ale vyrobca udava 12,5 mm). Na strankach vyrobcu som nasiel, ze tento box je urceny pre hdd s vyskou 10 mm. Nemam zatial skusenosti so ziadnymi takymito boxami - myslite, ze by tam vosiel ten fujitsu, aj ked je o nieco hrubsi? Precital som uz aj vselijake recenzie, slak ma ide trafit, ked tam skumaju kadejake banality, ako marginalne rozdiely v rychlosti prenosu cez usb, napr., ale ani v jednej nespomenu taku dolezitu vec, ako je max. rozmer hdd, aky sa da este pouzit s konkretnym boxom. Takisto v ponuke predajcov - sem-tam (malokedy) uvedu max. kapacitu HDD (v GB) pre box, co je tiez zavadzajuce, ale nikde som nenasiel box, u ktoreho by som mal istotu, ze tam vlezie 12,5 mm HDD.
Mozete mi teda odporucit nejaky externy box s pripojenim cez usb, u ktoreho je istota, ze je aj na 12,5 mm hdd? Alebo je mozne pouzit aj napr. ten, co som uviedol vyssie - je tam nejaka rezerva aj pre hrubsie" hdd? Vdaka za kazdu odpoved.