Citace Původně odeslal sasha Zobrazit příspěvek
je lepsi to bezet jako sluzbu nebo poustet zvlast v cli_?
Pokud myslis rozdil mezi System tray klientem a konzolovym tak doufam ze tam rozdil neni pokud se tedy nezapne graficke zobrazeni.
Citace Původně odeslal Lukas L.
2falcon - jak se pozna, ze nekdo zpracovava unity na ATI ?
V tu dobu jsem pocital akorat ja a Fox, a ten co vim jede na nV...tak to bylo mysleno jinak se to asi poznat neda.