Původně odeslal falcon Tam se myslim nepise nic, akorat predtim by mel bejt team number, coz je 32468. tak asi to byla jen chybka pri prvnim pokusu, uz to hezky bezi. je lepsi to bezet jako sluzbu nebo poustet zvlast v cli_?
Q9450.R4850.SM215tw.P5Q-Deluxe.x500.NZC130.Pix-501.xen
Toto téma si právě prohlíží 5 uživatelů. (0 registrovaných a 5 anonymních)
Zobrazit klíčová slova
Pravidla fóra