Čau.
Mám takový VELKÝ problém se síťovkami. Začalo to asi před týdnem… napsal sem sestře aby nasdílela hudbu v jejím pc. Takže to udělala a já sem začal poslouchat.. asi po 20ti vteřinách se všechno zaseklo.. komp zmrzl. Poprvé sem byl nucenej ho natvrdo restartovat a když ho zapínám. Tak už nabíhá asi 5x pomaleji.. né že nepřejde přes logo win xp jak už semk to jednou zažil u jiného pc a chyby integrovaný síťovky ale po přihlášení bylo na obrazovce „Vítejte“ asi 3 minuty a tepr pak se to načetlo… Pokusilo se to o spojení se sítí a jak to po 2 minutách hodilo chybu tak pc bylo zase zmrzlí a k tomu spadl Explorer…Když sem odpojil od síťovky kabel tak komp rozmrzl. Takže sem měl plochu bez ikon a lišty, běželi dál spuštěný programy. Ale viděl sem jen tapetu co mám na ploše. Když sem s odpojeným kabelem pc restartoval tak naběhlo v pohodě a normálně fungovalo.. Druhej den sem pak z jiného pc vytáhl pěknou skoro novou 100% funkční síťovku.. Počítač sem zapnul nastavila se síť během pár vteřin všechno ok. Bootování taky standardní… Když mě dneska v 5:20 ráno vzbudil blesk co třískl do našho nebo max několika sousedních domů prostě rána jako prase, pro jistotu sem pc vytáhl ze zásuvky . Když pak odpoledne zapínám pc tak síťovka nesvítí tváří se že je odpojenej kabel ale ve windows je rozpoznatelná, v síťových připojeních je napsaný její označení. Vezmu teda 2 síťovku zapnu a zase všechno ok v tu chvíli už mám teorii že to má spojitost z vypnutím pc od sítě a tak to zkusím.. vypnu pc, vytáhnu ze zásuvky a po zapnutí zase síťovka se tváří jako funkční ale tvrdí že je odpojeném kabel. Myslím že by to mohlo být něco okolo Biosu ale nevim co z tím