Včera se mi stala poměrně nepříjemná věc - pracoval jsem na PC, vše v pořádku. Na hodinku jsem odběhnul, a po návratu nereagovala myš korektně (MS Wireless Natural 6000) - vyměna baterii, reconect, restart pc - ale ouha, myš reaguje POUZE na ploše, tzn všechny ikony jsou aktivní, lze kliknout pravým, volit z kontextové nabídky,atp...ve chvíli kdy rozkliknu aplikaci/okno tak myš na této nové vrstvě aktivní není, okno na kliknutí nereaguje.

Ve výsledku tedy nemohu seriozně pracovat. Zkusil jsem přepojit porty,atd..system restore...nic. Po přepnutí do stavu nouze, kde myš pracovala korektně a následném restartu vše v pořádku. Nechal jsem celou situaci plavat stylem že jsou věci....

Nicméně dnes vše při starém. Pc s myší fungující se podaří nastartovat tak průměrně 1 z 5ti pokusů.

Nejjednodušší cesta je reinstalace systému, ale na to budu mít čas nejdříve tak za 10dnů, teď potřebuji ještě na pc pracovat, nějaký nápad?

Ještě jednou zdůrazňuji že jsem neměnil žádné ovladače, neinstaloval nové aplikace, nepřehazoval HW. Poslední WUpdate mám z 20.6 a jedná se o WDefender.