Zdravím, mám menší problém ohledně vypínání monitoru. Ještě bych chtěl připomenout, že problém, který zde budu popisovat, se objevil až po formátování disku, před tím šlo vše OK. Začlo to tím, že sem spustil Gothica 3 a po 2 minutách hraní se buď - 1. vypnul monitor a nešel znova zapnout, pomohl pouze restart PC, 2. rozmazala obrazovka a poté objevila hláška že ,,VPU recover resetoval grafickou kartu protože neodpovídala na příkazy...", po této hlášce se dalo hrát tak další minutu a poté se stalo to co popisuji v 1., 3. restartoval se PC, 4. rozmala se obrazovka ale VPU již tentokrát nepomohl, pouze restart PC

od té doby jsem vyzkoušel spousty různých her, staré i novější a u všech ten samý problém, občas se mi taky ještě stala věc, že monitor zčernal a ukázal např. frekvenci 30.8 KHz/60 Hz ale většinou se prostě jen vypnul...

problém je že poslední dobou se mi tento problém stává už i při surfování na internetu, při sledování filmů, při práci s Google earth, při práci v Blenderu... občas se taky po startu windows hodí hláška, že činnost systému byla objevena po závažné chybě, ptal sem se hodně lidí co s tím, většina lidí řekla že to bude teplotou, což si ale nemyslím, protože maximální byla 53 stupňů celsia - stejná byla i před zformátováním disku a to vše šlapalo jak mělo, někdo mi zas poradil znovu formátovat disk, další koupit novou grafiku, monitor...

info o PC: 512 MB RAM, procesor AMD sempron 3200+ 1,20 GHz, OS windows XP profesional, monitor LG flatron L1730P, grafika ATI RADEON 9550, další info můžu hodit... ještě bych chtěl podotknout, že sem zkoušel různé verze ovladačů, staré i novější a také to nepomohlo... budu rád za každou odpověď...