Výsledky 1 až 25 z 67

Téma: C2D E8400 + Zbytek

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #16
    Senior Member mince Avatar uživatele Luk(y)isek
    Založen
    14.10.2005
    Bydliště
    Mníšek
    Věk
    38
    Příspěvky
    1 479
    Vliv
    271

    Standardní Re: AMD Black Editon + zbytek

    O tech ExceleRAM jsi cetl predpokladam v mem threadu.Urcite si myslim ze jsou klasa a uz se na ne tesim.Myslim ze snad jediny kdo je u nas ma je MaWa.Nikde jinde jsem je nevidel.
    Naposledy upravil Luk(y)isek; 12.02.2008 v 22:53.
    AMD Ryzen 5 5600X + SilentiumPC Fera 5, Gigabyte AORUS B550 Elite V2, 32GB Corsair Vengeance LPX DDR4 3200Mhz, Gigabyte Windforce x2 RTX 4070 OC 12GB, Creative SB Audigy Rx + Logitech Z-5450 WiFi + HyperX Cloud II WiFi, M.2 NVME SAMSUNG 990 EVO PLUS 2TB + Toshiba X300 4TB + Samsung F1 HD753LJ 750GB 32MB, BD±RW LG, Be quiet! Power Zone 2 750W, case Zalman Z1, keyboard MSI Vigor GK50 mechanic, 27" curve LED Gigabyte AORUS CV27F 165Hz => Win11 Pro x64, 55" 4K UHD TV LG 55UJ7507 |NoteBook: DELL Latitude E5420|

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Odpovědí: 45
    Poslední příspěvek: 17.01.2009, 10:24
  2. Scythe SCSK-1000 Shuriken
    Založil Aradan v sekci fóra Chladiče a všechny druhy chlazení
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 08.02.2008, 08:21
  3. Genuine Intel, Family 15,step1=???
    Založil imported_Tuleň v sekci fóra Intel procesory
    Odpovědí: 15
    Poslední příspěvek: 12.02.2003, 23:50
  4. AMD Athlon™ XP PIB 2600+
    Založil DeeKay v sekci fóra AMD procesory
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 19.12.2002, 19:54

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •