No me se ten bokeh prave docela libi, je to v dnesni dobe takove neobvykle... mozna proto, v BW se mi tedy libi... ja to mam rad ty stary skla, ma to kouzlo a chce to nejakej skill vedet, kdyz to dobre funguje![]()
No me se ten bokeh prave docela libi, je to v dnesni dobe takove neobvykle... mozna proto, v BW se mi tedy libi... ja to mam rad ty stary skla, ma to kouzlo a chce to nejakej skill vedet, kdyz to dobre funguje![]()
Můj projekt: Čerstvě pražená káva arabica www.gourmetkava.cz :-)
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)