Citace Původně odeslal Traktorista Zobrazit příspěvek
mam osobnu skusenost s pouzivanim 3 rozdielnych modelov asus ntb a som nadmierne spokojny,... skvely pomer cena/kvalita...
Kdybys napsal cena/výkon, budiž, ale se skvělým poměrem cena/kvalita určitě nemůžu souhlasit (a příkladů ve svém okolí mám bohužel přespříliš).

Já bych doporučil třeba HP 6715s:
http://interlink.tsbohemia.cz/defaul...em&stiid=68324

Oproti většině jiných 15,4" notebooků má citelně nižší hmotnost, kvalita provedení byla velmi dobrá, naopak displej zrovna "nezářil".