Citace Původně odeslal s.skull Zobrazit příspěvek
Osobně bych bral 1950gt, lepší to bude... Otázka je, jestli stojí zato teď upgradovat a nepočkat ještě 3měsíce... - na druhou stranu za 3m už nemusí být 1950...
co bude za 3m??