Na každém šprochu pravdy trochu, kdo viděl např. prezentaci Oly E-P1, ten ví, že je porovnávaný už s 40D (kolik pravdy je na téhle prezentaci nechám stát mimo). Osobně doufám, že na tomhle je pravdy spíš míň, protože to vypadá na další slabou evoluci, v téhle specifikaci nevidím nic, co by mělo stávající majitele 30D zajímat. Po jednom evolučním modelu (30D vs. 20D) by měl Canon imho skutečně na čase přijít s něčím novým, zajímavým a užitečným. Na druhou stranu tenhle přístup Canonu nese, takže se ho drží, ale tohle by mi přišlo fakt slabé. (pokud samozřejmě to tělo nebude stát podobně jako aktuálně stojí 30D, pak by to bylo v pořádku)