Původně odeslal Glassman no uvidime jak si povede, pripadne kdo jinej spacha desku s 746FX, mozna udelam pri nejblizsi prilezitosti change za mojeho EPoXika ..mozna AAA,tak EPOX vs ECS a ECS MOZNA vyhraje
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)
Pravidla fóra