Zdravím, mám jeden problém. Sehnal jsem si tento disk a po zapojení do pc vedle mého hlavního 80GB Samsungu (také ata), jsem najel do windowsu a zjistil jsem, že ten Seagate se hlásíl jen jako 16GB (asi špatné oddíly-partition magic to napravil). Teď se hlásí kapacitu jakou má, jenže když na něj něco začnu instalovat, tak to vyhodí modré okno a "DRIVER IRQ NOT LESS OR EQUAL". Po vyjmutí Seagatu zase jede vše, jak má. Myslel jsem, že se hádají ty dva disky, tak jsem Seagate dal samotný a začal instalovat XP. Jenže tu chybu to napsalo i při instalaci, tak jsem zapátral po netu a zjistil jsem, že to mohou dělat paměti a že pokud mám dvě tak je prý stačí prohodit. Tak jsem to udělal a instalace začínala vypadat slibně (modrá obrazovka nikde). Tak jsem se s instalací dostal až do místa, kdy zbývalo 28 min. do konce a napsalo to chybu, že nemůže přečíst jeden soubor. Půjčil jsem si od kamaráda jeho XP a začal instalovat z jeho CD, ale zůstalo to stát v tom samém místě. Tak jsem HDD odstavil. Po týdnu jsem jej znovu zapojil a ve Windows zase modré okno "DRIVER IRQ NOT LESS OR EQUAL". Někdy to udělá dřív, někdy později. Většinou, při zátěži SEAGATU. Konfigurace : Intel Celeron D 2.8@3.2gHz, FIC P4M800T VIA PT800, 2x 256mb DDR400 CL2.5, Ge-Force FX-5600 256mb AGP, HDD Samsung 80GB ATA, DVD Rom Toshiba, CD-RW Sony.