Vdaka vam aj za Doom-a. K+ po mojom 50-tom prispevku, aj ked su to smutne spravy.![]()
Vdaka vam aj za Doom-a. K+ po mojom 50-tom prispevku, aj ked su to smutne spravy.![]()
podpis............................................ ............ načo?
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)