To bylo první, co sem udělal. Dva soubory, jeden 1GB a druhej 800MB, ale je to stejný.
Tak už vím, čím to je. Pěkně sem si naběhnul. Ty karty se dělají ve třech barvách a rychlostech. Mám samozřejmně tu oranžovou - nejpomalejší.
To bylo první, co sem udělal. Dva soubory, jeden 1GB a druhej 800MB, ale je to stejný.
Tak už vím, čím to je. Pěkně sem si naběhnul. Ty karty se dělají ve třech barvách a rychlostech. Mám samozřejmně tu oranžovou - nejpomalejší.
Naposledy upravil hafca; 03.04.2007 v 16:21. Důvod: smutné zjištění
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)