Jde o to, že jednou za nějaký čas ten disk vždy poškodí hroznej hafec dat. To znamená, že já ne něm funguju třeba pár měsíců, ale pak buďto úplně "zruší" nějaká data, nebo pošle do kopru system a tak.
Poprvé se mi stalo, že mi to poškodilo filmy...
Opravil jsem to fdiskem(nebo něčim takovym z oprvne konzole...)
Pak to udělalo znovu,
později už mi nenaběhl ani system...
Když disk naformatuji běhá vpoho, ale čím víc je na něm dat a čím déle tím víc zlobí... Momentálně "píšu z toho disku"... tak nevim![]()





Odpověď s citací